KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA


 LAV’dan Yılbaşı Heyecanını

Tüm Yıla Yayan Bir Seri:

Circle

 

Cama heyecan katan LAV, yeşil, kırmızı ve altın renginin ahenkli dansını Circle serisiyle sofralara taşıyor. Yeni yıl heyecanına çay, meşrubat bardakları,  ayaklı bardaklar ve  şekerlikten oluşan Circle serisinin birbirinden şık tasarımlarıyla eşlik eden LAV, serinin modern tasarımı ve iç ısıtan renkleriyle mutluluğun renklerle bir ilişkisi olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

LAV Circle serisinin hayatınıza renk katacak şık tasarımları www.lav.com.tr internet mağazasından da satın alınabiliyor.

 

Camın yenilikçi markası LAV,  yeni yıl heyecanıyla hazırlanan sofraları Circle serisinin şık ve modern dokunuşuyla görsel bir şölene dönüştürüyor. Yeni yılın favori renkleri altın, yeşil ve kırmızının bütünleşmesiyle içinizi ısıtacak Circle serisi, günün anlam ve önemini vurgulamasının yanı sıra konuklar için hazırlanan sunumlara da ayrı bir estetik katıyor.Yılın her gününü özel kılmak isteyenlere ilham veren LAV,  Circle serisinin birbirinden özgün tasarımlarıyla yeni yıl heyecanını günün her anına taşıyor.

Sofralara camın ihtişamını katan LAV Circle serisine tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr  internet mağazasından ulaşılabiliyor.

LAV Circle Serisi Şekerlik: 6.75 TL

LAV Circle Serisi 3’lü Meşrubat Bardağı: 9.90 TL

LAV Circle Serisi 3’lü Ayaklı Bardak:

LAV Circle Serisi 12’li Çay Bardağı: