KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

Anneniz için baharı eve getirin

 

Yenilikçi tasarımlarıyla cama heyecan katan LAV, estetikle sadeliği buluşturan ürünleriyle olduğu kadar, farklı kullanım ve sunum önerileriyle de ilham veriyor.  Anneler Günü’ne özel, ADA serisine ait farklı ebatlardaki bardaklarıyla herkesin evde kolayca ve kendinden bir şeyler katarak hazırlayabileceği fikirler sunan LAV, küçük mutluluklar yaratmanın sınırı olmadığına dikkat çekiyor.


Camın yenilikçi markası LAV,  Anneler Günü’nde annelere çiçeklerin saflığını ve güzelliğini estetik dokunuşlarla sunuyor.  LAV’ın farklı ebatlardaki ADA serisi bardakları baharın renkleriyle buluşuyor ve Anneler Günü’nde anneleri mutlu etmek için sofraları süslüyor. 

Sofralara baharı taşıyın

Rengarenk çiçeklerle hazırlanan bir demet, bazen hediyelerin en güzelidir.  LAV, annelerini çiçeklerle mutlu etmek isteyenler için farklı bir öneride bulunuyor ve biraz sevgi, biraz da yaratıcılıkla herkesin hazırlayabileceği bir sunumla evlere bahar neşesini getiriyor. Dilediğiniz renkte kurdelelerle bir araya getirilen boy boy ADA serisi bardaklarına serpiştireceğiniz farklı çiçekler, kişiye özel, mutluluk verecek küçük bir sürprize dönüşüyor. Klasik çiçek demetlerine yenilikçi bir yorum katmak isteyenler, evin her yerinde sergilenebilen bu kompozisyonla, Anneler Günü’ne farklı bir değer de katıyor.