KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

Babalar Günü’nde

Babanızın Kahvesi Sizden

Keyfi LAV’dan

* 

Babalar Günü’nde babanıza sevginizi ifade etmenin en samimi yolu belki de, ona kendi ellerinizle hazırlayacağınız bir fincan kahve eşliğinde birlikte yapacağınız keyifli bir sohbettir. Camın yenilikçi markası LAV, şık bir kahve sunumu ile babalarına sürpriz  yapmak isteyenler için yalın tasarımıyla dikkat çeken  Roma kahve ve espresso fincanını öneriyor. Akdeniz enerjisinden ilham alınarak tasarlanan LAV Roma Fincanı, sevgi ve özenle hazırladığınız kahve sunumunuza estetik katarken, babanıza da kendini özel hissettirecek. 

Sadeliği estetikle buluşturan LAV Roma Kahve ve Espresso Fincanları, tüm LAV satış noktalarında ve www.lav.com.tr internet mağazasında babalarına küçük sürprizler yapmak isteyenleri bekliyor. 

Her babanın kahve ritüeli kendine hastır. Ama tüm babaları mutlu edecek ortak şey,

Babalar Günü gibi özel ve anlamlı bir günde sevdikleri tarafından hatırlanmaktır. Onlara kendilerini özel hissettirmenin en yalın yolu ise şık bir kahve sunumuyla kahve keyiflerine ayrı bir keyif katmaktan geçer. Cama heyecan katan tasarımlarıyla sunumları da farklı kılan LAV, Babalar Günü’nde babalarına sürpriz yapmak isteyenlere Roma kahve ve espresso fincanı ile yaratıcı bir ikram öneriyor. Modern ve yalın tasarıma sahip LAV Roma fincanları kahveyi göz alıcı bir lezzete dönüştürmekle kalmıyor, tatlı, küçük atıştırmalıklarla renk katacağınız sunumlar için de ilham veriyor. Size de babanızın yüzündeki mutluluğu doya doya yaşamak kalıyor. 

LAV Roma Kahve ve Espresso Fincan Seti (12 adet): 31.75 TL

  

 

Bilgi için Excel İletişim ve Algı Yönetimi;

Sinem Richards, sinem.richards@excel.com.tr