KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

 

Hayatınızı Her Anında LAV Tasty Kavanoz Yanınızda

 

 

Camın yenilikçi markası LAV, Tasty kavanoz ile sağlıklı yiyecekler artık sadece mutfağınızda değil günün her saati yanınızda olacak. Tasty kavanoz lezzet dolu yemeklerinizi ya da sağlık dolu atıştırmalıklarınızı sevdiklerinizle yaptığınız buluşmalara ve ofisinize taşıyor.

Modern ve yalın tasarımıyla dikkat çeken LAV Tast Kavanoz’a, LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, Sonbahar’ın gelmesiyle modern tasaramıyla göz dolduran kavanozunu sizlerle paylaşıyor. Sızdırmaz kapağı ve farklı boy şeçenekleri ile LAV Tast Kavanoz ile ister kuru gıdalarınızı, sağlıklı atıştırmalıklarınızı gönül rahatlığıyla muhafaza edin, isterseniz lezzet dolu sağlıklı yemeklerinizi ofisinize ya da arkadaş buluşmalarınıza yanınızda götürün. Tasty Kavanoz ile güvendiğiniz lezzetler sadece bir adım uzağınızda olsun.

LAV Tasty Kavanoz, yemek, kuru gıda ve atıştırmalıklarını gönül rahatlığıyla saklamak isteyenleri tüm LAV satış noktalarında ve www.lav.com.tr adresinde bekliyor.

LAV – Tasty Kavanoz: 4.95 TL

 

 

 

Bilgi için:

Excel İletişim ve Algı Yönetimi

Kübra Kokalı, kubra.kokali@excel.com.tr, 0216 544 94 71