KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

LAV Çay Bardaklarıyla Çay Keyfiniz Bol Olsun!

Camın trend yaratan markası LAV’ın yenilikleri devam ediyor.  Yapılan araştırmalar, Türkiye’nin en çok sevilen ve tüketilen içeceği çayın büyük hacimli bardaklarda daha çok tercih edildiğini gösteriyor. Çay bardağı kategorisi içerisinde yer alan birbirinden şık ve modern büyük hacimli çay bardaklarıyla LAV, günün her saati içilen çayın sunumuna da farklı bir estetik katıyor ve çay keyfini ikiye katlıyor.


Özgün cam tasarımlarıyla sofralara yeni bir renk getiren LAV, farklı modelleri ve büyük hacimleriyle dikkat çeken çay bardaklarıyla çay keyfine keyif katıyor.  LAV Derin büyük hacimli çay bardakları, kum saati formuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Elde kolayca kavranan LAV Derin büyük  hacimli çay bardakları, çay keyfini seremoniye dönüştürüyor.  İlk olarak, LAV’ın çok sevilen reklam filminde kullanılmasıyla dikkatleri üzerine çeken Derin çay bardakları, LAV’ın en beğenilen modelleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

LAV’ın çaya kattığı estetik Zen, Eva, Eda ve Esta çay setlerinde…

Günün her saati, her yerde kendine has sunumuyla vazgeçilmezimiz olan çay, LAV Zen, Eva, Eda ve Esta büyük hacimli çay bardaklarıyla buluşuyor ve sofralara farklı bir ambiyans katıyor. Oval hatlı tasarımı ile içim kolaylığı sunan Eva; çayın lezzetini öne çıkaracak şekilde tasarlanan bombeli formuyla dikkat çeken Eda; klasik ince belli bardağın yeni ve minimal bir yorumu olan Zen ve Esta çay bardakları, çay keyfini yeniden tanımlıyor.

İster tek başınıza, ister sevdikleriniz ve konuklarınızla paylaşacağınız çay keyfini yeni ve şık çay bardaklarıyla zenginleştiren LAV büyük hacimli çay bardaklarına, tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.