KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

LAV Alya Çay Seti ile Eşsiz Sunumlara İmzanızı Atın

Camın yenilikçi markası LAV, 15 Aralık Dünya Çay Günü’nü yepyeni tasarımı Alya Çay Seti ile kutluyor. Sıra dışı formu, modern çizgisiyle farkını ortaya koyan Alya Çay Seti, kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası olan çaya yenilikçi bir bakış açısı katıyor.

Estetik ve şık tasarımıyla göz alan LAV Alya Çay Seti’ne, LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, 15 Aralık Dünya Çay Günü’nü yepyeni ürünü Alya Çay Seti ile kutluyor. Alışılmışın dışında tasarımıyla ön çıkan Alya Çay Seti, şıklığıyla bu keyifli güne damgasını vuruyor. Alya Çay Seti, Türk kültürünün ve sofralarının vazgeçilmez parçası çayın ikramına yenilikçi bir dokunuş yaparken estetik ve zarafetin de adı oluyor.

Sabah kahvaltılarından akşamın geç saatlerine kadar keyifle içtiğimiz çaya fark katan Alya Çay Seti, tasarımın ve sunumun her şeyi nasıl değiştirebileceğini gözler önüne seriyor. Alya Çay Seti’nin yanı sıra çayınıza lezzet katacak onlarca farklı seçenek sunan LAV, damağınızı tatlandıracak Çay Günlerinde hep birlikte olmayı diliyor.

LAV Alya Çay Seti, “Çaydan vazgeçmem” diyenleri tüm LAV satış noktalarında ve www.lav.com.tr adresinde bekliyor.

LAV – Alya Çay Seti – 12’li: 46.95 TL

 

Bilgi için:

Excel İletişim ve Algı Yönetimi

Kübra Kokalı, kubra.kokali@excel.com.tr, 0216 554 94 71