KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

LAV Dünya Kahve Günü’nü Heyecanını Roma Kulplu Fincan Ailesi ile Kutluyor

 

Özgün ve ilham veren tasarımlarıyla cama hayat veren LAV, 1 Ekim Dünya Kahve Günü’nü modern ve yalın tasarımıyla öne çıkan Roma Kulplu Fincan Ailesi ile kutluyor. Bazen sabahların bazense tatlı sohbetlerin vazgeçilmesi olan kahve, LAV’ın yenilikçi tasarımlarında kahve kültürüne de yepyeni ve keyifli bir lezzet katıyor.

Modern ve yalın tasarımıyla dikkat çeken LAV Roma Kulplu Fincan Ailesi’ne, LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, her sene 1 Ekim’de kutlanan Dünya Kahve Günü’nü, kahveye yalın ve şık bir sunum kazandırdığı LAV Roma Kulplu Fincan Ailesi ile kutluyor. Birbirinden farklı hacim seçenekleriyle, yalın ve şık bir tasarıma sahip LAV Roma Kulplu Fincan Ailesi ile günün her saati içilen kahveyi estetik bir ritüele dönüştürüyor.

Misafirlerinizle keyifli sohbetlerde ikramların yanına yakışan ya da kendinize ayırdığınız bir molaya eşlik eden birbirinden çeşitli hacimleri ve şık tasarımıyla LAV, Espresso’dan Americano’ya kadar her türlü kahve seçiminizde içinizi ısıtacak bardaklarıyla, sevgiyi paylaşacağınız bir Dünya Kahve Günü diliyor.

LAV Roma Kulplu Fincan Ailesi, kahveyi hayatının bir parçası olarak gören herkesi tüm LAV satış noktalarında ve www.lav.com.tr adresinde bekliyor.

LAV – Roma Kulplu Fincan Ailesi 6’lı: 28.95 TL

LAV – Roma Kulplu Fincan Ailesi 6’lı: 22.50 TL

LAV – Roma Kulplu Fincan Ailesi 3’lü: 18.95 TL

 

 

 

Bilgi için:

Excel İletişim ve Algı Yönetimi

Kübra Kokalı, kubra.kokali@excel.com.tr, 0216 544 94 71