KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

LAV’dan

Pasta ve Kek Sunumlarına Yenilikçi Yorum

 20 Mayıs Dünya Pasta ve Kek Günü’nde sevdiklerinize mis gibi kokan kek veya rengarenk bir pastayla sürpriz yapmak ister misiniz? Camın yenilikçi markası LAV; modern, yaratıcı ve günün anlamına uygun şık sunumlarınız için Derin pasta servis tabağını öneriyor. Şık kapağı ve hem ayaklı hem de ayaksız iki farklı modeliyle LAV Derin pasta servis tabağı, sunumlarınızı şölene dönüştürüyor. Size de kek veya pastalarınızı paylaşmanın keyfi kalıyor.

Fırından yeni çıkan kek kokusu ya da tamamen yaratıcılığınızla şekillenmiş eğlenceli bir pasta kimi mutlu etmez ki? Tasarımları ve ilham veren önerileriyle cama heyecan katan LAV, 20 Mayıs Dünya Pasta ve Kek Günü’ne de Derin pasta servis tabağı ile ayrı bir estetik katıyor. Asıl mutluluğun bu güne özel pişirdiğiniz, hazırladığınız kek veya pastanızı sevdiklerinizle paylaşmak olduğuna dikkat çeken LAV, Derin pasta servis tabağı ile bu mutluluğu en güzel şekilde sergilemenize fırsat tanıyor.

Sunumlarınızla fark yaratın

Şık kapağı, modern tasarımı ve isteğe göre ayaklı ya da ayaksız iki farklı modeliyle sunumlarınıza şık bir dokunuş katan Derin pasta servis tabağı, farklı kullanımlar için de ilham veriyor. Renkli çiçekler ve aksesuarlarla görsel bir şölene dönüştüreceğiniz sunumlarınızla akıllarda iz bırakarak herkesin beğenisini toplayacak LAV Derin pasta servis tabağını, tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından satın alabilirsiniz.

LAV Derin Tekli Pasta Servisi - 21.90 TL 

LAV Derin Tekli Ayaklı Pasta Servisi - 37.90 TL

Bilgi için Excel İletişim ve Algı Yönetimi;

Sinem Richards, sinem.richards@excel.com.tr