KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

LAV Dünya Su Günü’nü Modern ve Yenilikçi Tasarımlarla Kutluyor

Camın yenilikçi markası LAV, 22 Mart Dünya Su Günü’nü kutluyor. LAV, modern ve özgün tasarımlara sahip Mia ve Tasty Karaf ile hayatın kaynağı suyun her yudumuna keyif katıyor.

Yenilikçi formuyla farklı sunumlara ilham veren LAV Mia ve Tasty Karaflara, LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, 22 Mart Dünya Su Günü’nde herkesi daha fazla su tüketmeye çağırıyor. Suyun sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmaz olduğunu hatırlatan LAV, içtiği her yuduma keyif katmak isteyenler için modern ve özgün tasarımlara sahip Mia ve Tasty Karafı sunuyor. Boyutları ve kapaklı oluşları sayesinde suyu rahatlıkla muhafaza etmeye imkan veren Mia ve Tasty, farklı içecek sunumları için de kullanılabiliyor.

Yüksek hacim ve modern formlarıyla tüm sofralarda uyumlu bir eşlikçi olan Mia ve Tasty, özellikle su içmekte zorlananlara ilham kaynağı oluyor. Mia ve Tasty ile ofiste ya da evde suyunuzu birkaç dilim limon, bir avuç nar, elma dilimleri, birkaç yaprak nane ya da maydanoz ile tatlandırarak su içmeyi daha keyifli bir hale getirmek mümkün. Ayrıca Tasty Karaf üzerinde yazan litre bilgisiyle içilen su miktarını kolaylıkla takip etmeyi sağlıyor. Mia ve Tasty ile su içmek hem çok keyifli hem de ilham veren bir ritüele dönüşüyor.

LAV Mia ve Tasty Karaf, içtiği her yudum suya mutluluk ve keyif katmak isteyenleri tüm LAV satış noktalarında ve www.lav.com.tr adresinde bekliyor.

LAV – Mia Karaf: 4,50 TL

LAV – Tasty Karaf: 9,95 TL

 

Bilgi için:

Excel İletişim ve Algı Yönetimi

Baran Durmazel, baran.durmazel@excel.com.tr, 0216 544 94 75

Kübra Kokalı, kubra.kokali@excel.com.tr, 0216 544 94 71