KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

LAV Ella İle Sofralara Bahar Geliyor

Camın yenilikçi markası LAV, Ella meşrubat bardağı ile ilkbaharın ışığını sofralara taşıyor. Özgün tasarımı ve modern çizgisiyle göz alıcı sunumlara ilham olan Ella, her yuduma keyif katıyor. LAV Ella meşrubat bardağına, LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, Ella meşrubat bardağıyla sıcacık günlerde göz alıcı sunumlarıyla içtiğiniz her yuduma tat katıyor. İlkbaharın ışıltısını ve neşesini sofralara taşıyan Ella meşrubat bardağı, modern çizgisiyle hayal gücüne sınır çizmeden içeceklerinizi dilediğiniz biçimde ikram etmenize imkân tanıyor.

Işığıyla büyüleyen Ella meşrubat bardağı, zarafetiyle bahar ve yaz günlerinde yudumlanan her içeceğe yapacağınız yaratıcı bir dokunuş için ilham oluyor. Yenilikçi bir anlayışı yansıtan özgün tasarımıyla günün her anında keyifle kullanacağınız Ella meşrubat bardağı, bu baharda sofraların ve benzersiz sunumların vazgeçilmezi olmaya aday.

LAV Ella Meşrubat Bardağı, her yudumda yenilenmek isteyenleri tüm LAV satış noktalarında ve www.lav.com.tr adresinde bekliyor.

LAV – Ella meşrubat bardağı - 6'lı paket: 27,95 TL

Bilgi için:

Excel İletişim ve Algı Yönetimi

Baran Durmazel, baran.durmazel@excel.com.tr, 0216 544 94 75

Kübra Kokalı, kubra.kokali@excel.com.tr, 0216 544 94 71