KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

LAV Fonte Karaf ile Su İçmenin Keyfi Bambaşka!

Camın yenilikçi markası LAV, Fonte Karaf ile sıcak yaz günlerine ferah bir dokunuş yapıyor. Modern, estetik bir tasarıma sahip Fonte Karaf, geniş hacmiyle sevdiğiniz içeceği doya doya tüketmenize imkan veriyor.Fonte Karaf’a LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV’ın sevilen ürünü Fonte Karaf, estetik formu, şık ve modern tasarımıyla bu yazın favorisi oluyor. Geniş hacmi ve hafifliği sayesinde sıcak günlerde kalabalık sofraların gözdesi olan Fonte, yaza serin bir dokunuş yapıyor. İlhamını camın sonsuz ışığından alan Fonte, yalın tasarımı sayesinde hem suyu en doğal haliyle tüketmenize hem de lezzetli ve sağlıklı tarifler hazırlayarak ilham veren sunumlar yapabilmenize imkan veriyor.

Silikon kapağı, hafifliği ve geniş hacmi sayesinde spor veya şık her sofrada kullanabileceğiniz Fonte Karaf, pembe ve beyaz renk kapak seçenekleriyle masanızda doğru renk uyumunu yakalamanıza yardımcı oluyor. Geriye ise size LAV Fonte Karaf ile en şık sofralarınızı ve eşsiz sunumlarınızı tamamlamak kalıyor.

LAV Fonte Karaf, bu yaz lezzetli ve sağlıklı içeceklerin peşindeki herkesi tüm LAV satış noktalarında ve www.lav.com.tr adresinde bekliyor.

LAV – Fonte Karaf - 12.50 TL

Bilgi için:

Excel İletişim ve Algı Yönetimi

Kübra Kokalı, kubra.kokali@excel.com.tr, 0216 544 94 71