KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA
LAV Kulplu Bardaklar ile
Günün Her Saatine Yenilik Katın!

 

Yenilikçi ve estetik tasarımla sofra camını buluşturan LAV, çeşit çeşit kulplu bardaklarıyla kış aylarına sıcaklık katıyor. Sunumlarında görselliği ve çeşitliliği es geçmeyenler için tasarlanan LAV Kulplu Bardakları Zen, Ada ve Truva, klasik cam kupa modellerine farklı bir yorum getirerek, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak içecekleri ve sohbetleri ayrı bir lezzetle buluşturuyor.

 

Sofra camı dünyasında yenilikçi tarzın çağdaş üreticilerinden LAV, modern ve özgün tasarımlara hayat vermeye devam ediyor. Klasik kulplu bardakları modern dokunuşlarla çeşitlendiren LAV, kulplu bardakları Zen, Ada ve Truva serisi ile kışın olmazsa olmazı sıcak içecek keyfine ayrı bir keyif katıyor. Bitki çayları, günün her saatinde içleri ısıtan çay, sütlü kahve ve salep, LAV'ın birbirinden şık kulplu bardakları ile modern ve ilham verici bir sunuma kavuşuyor.

LAV Ada serisi kalın cam tabanıyla diğerlerinden ayrılırken, LAV Truva kulplu çay bardağı modern tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Geniş hacmiyle göz dolduran LAV Zen kupaları ise yine geniş kulpuyla elinizden ayıramayacağınız bir konfor vaat ediyor. Özgün ve şık tasarımlarıyla hayatı renklendiren LAV,  kulplu bardaklarıyla yeniliği, modernliği ve çeşitliliği evlere taşımaya devam ediyor.