KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

LAV Vega ile Her Yudumda Mutluluk

Camın yenilikçi markası LAV, Vega kulplu bardak ile tüm sunumlarınıza ve içtiğiniz her yuduma keyif katıyor. Yeni yıla girerken sevdikleriniz için zarif bir hediye seçeneği de olan Vega kulplu bardak, yalın formu sayesinde yaratıcılığı tetikliyor.

Modern tasarımı ve yalın şıklığıyla öne çıkan LAV Vega kulplu bardağa, LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, Vega kulplu bardaklar ile gün boyunca içtiğiniz her yuduma keyif ve mutluluk katarak eşlik ediyor. Vega kulplu bardak, yeni yıla yenilenerek girmek isteyenlerin lezzetli içeceklerini sunabilecekleri ya da sevdiklerine hediye edebilecekleri farklı ve şık bir alternatif de oluşturuyor.

Modern, estetik ve yalın tasarımıyla dikkat çeken Vega, bu sayede ilham veren sunumlar için de sınırsız bir özgürlük sunuyor. Kimi zaman tavşan kanı bir çaya veya mis kokulu bir kahveye lezzet katan Vega, kimi zaman ise rengarenk makaronlar ve çikolata çubuklarıyla süslediğinizde ikramlarınızda adeta bir şölen havası yaratıyor.

LAV Vega kulplu bardaklar, sevdiklerini ve kendini mutlu ederek yeni yıla tatlı bir başlangıç yapmak isteyenleri tüm LAV satış noktalarında ve www.lav.com.tr adresinde bekliyor.

LAV – Vega Kulplu Bardak - 6'lı paket: 24.95 TL

 

Bilgi için:

Excel İletişim ve Algı Yönetimi

Kübra Kokalı, kubra.kokali@excel.com.tr, 0216 554 94 71