KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

LAV ile Şehrini Seç

*

Camın yenilikçi markası LAV, yeni meşrubat bardakları Paris, Madrid ve Berlin ile lezzetli içeceklerinizden aldığınız her yudumun keyfini ikiye katlıyor. Modern tasarımı ve geometrik çizgileriyle dikkat çeken Paris, Madrid ve Berlin meşrubat bardaklarına LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, yeni meşrubat bardakları Paris, Madrid ve Berlin ile serinlik dolu içeceklere estetik de katıyor. Modern ve yenilikçi tasarımı, geometrik çizgileriyle dikkat çeken Paris, Madrid ve Berlin, ilham aldığı şehirlere de şık bir gönderme yapıyor.

Günün her saati her sofraya eşlik eden Paris, Madrid ve Berlin, misafirleriniz için hazırladığınız serinleten ikramları eşsiz sunumlara dönüştürüyor. Farklı tasarımları sayesinde her zevke hitap eden Paris, Madrid ve Berlin meşrubat bardakları, yaza keyif katan ferah molaların da eşlikçisi oluyor. Birbirlerini tamamlayan formlarıyla dikkat çeken Paris, Madrid ve Berlin meşrubat bardakları, ilham veren sunumlara imza atmak için bir arada da kullanılabiliyor. Size ise sadece hayal gücünüzü kullanmak kalıyor.

LAV Paris, Berlin ve Madrid meşrubat bardakları, serinleten içecekler ve benzersiz sunumlarla yazın her anına keyif katmak isteyenleri tüm LAV satış noktalarında ve www.lav.com.tr adresinde bekliyor.

LAV – Paris Meşrubat Bardağı - 6'lı paket: 25.95 TL

LAV – Madrid Meşrubat Bardağı - 6'lı paket: 27.50 TL

LAV – Berlin Meşrubat Bardağı - 6'lı paket: 27.50 TL

 

Bilgi için:

Excel İletişim ve Algı Yönetimi

Baran Durmazel, baran.durmazel@excel.com.tr, 0216 544 94 75

Kübra Kokalı, kubra.kokali@excel.com.tr, 0216 544 94 71