KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

LAV ile Anneler Günü’ne Yenilik ve Heyecan Katın

Camın yenilikçi markası LAV, zarafetiyle dokunduğu her şeyi güzelleştiren tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor. LAV annesine güzel bir ikramla benzersiz bir sürpriz yapmak isteyen herkesi koleksiyonlarından ilham almaya davet ediyor.

LAV’ın anneleri mutlu edecek şık ve zarif tasarımlarına, LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Hayat onun dokunuşuyla güzelleşir, ışığı en karanlık günlere bile renk katar. Her anne benzersizdir, eşsizdir, zariftir. Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, Anneler Günü’nde annesini elleriyle hazırladığı bir sofra, bir bardak çayla daha da keyiflenen sohbetler ya da onun kalbini çalacak bir armağanla mutlu etmek isteyenlere benzersiz tasarımlar sunuyor. LAV’ın modern, şık ve estetik tasarımıyla zenginleşen her sofra, annelerin yüzünde sıcacık bir gülümsemeye dönüşüyor.

Annenizle geçirdiğiniz her anı, her sofrayı ve her yudumu daha güzelleştirecek LAV ürünleri, tüm LAV satış noktalarında ve www.lav.com.tr adresinde sizleri bekliyor.

Bilgi için:

Excel İletişim ve Algı Yönetimi

Baran Durmazel, baran.durmazel@excel.com.tr, 0216 544 94 75

Kübra Kokalı, kubra.kokali@excel.com.tr, 0216 544 94 71