KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

LAV ile Okula Dönüş Heyecanı

Cama yenilik ve heyecan katan LAV, tasarımlarıyla olduğu kadar birbirinden yaratıcı önerileriyle de anne ve çocukların okula dönüş dönemini daha keyifli hale getiriyor. Saklama çözümü olarak evin her yerinde kullanılabilen LAV Lapis kavanozları, biraz yaratıcılık ve hayal gücü ile okul döneminde çocuklar için eğlenceli ve renkli aksesuarlara dönüşüyor.

Eylül ayı, okula dönüş ayı. Çocukların hayal dünyasının zenginliğinden ilham alan LAV, okul çağında olan çocuklar ve aileleri için yepyeni bir heyecan anlamına gelen bu dönemi daha keyifli hale getirecek önerilerini paylaşarak, evlere renk katıyor.

Mutfaktan salona evin her yerinde doğal ve sağlıklı bir saklama çözümü olarak dikkat çeken LAV Lapis Kavanozları, tasarımlarıyla da değişik kullanım seçenekleri için ilham veriyor. Küçük bir askı, renkli kurdela veya iplerle renkli kalemler, not kağıtları ve küçük objeleri koymak için eğlenceli birer aksesuara dönüşen Lapis Kavanozları, biraz hayal gücü ve küçük dokunuşlarla değişik sunumlara imkan tanıyor. Camın doğallığı, LAV’ın DIY önerileriyle çocukların odalarına da tarz katıyor.Okula giden çocukların ders çalıştığı, arkadaşlarıyla sosyalleştiği ve eğlendiği odalarına dinamizm ve eğlence getirecek olan bu öneriler, biraz yaratıcılık ve hayal gücü ile kolaylıkla uygulanabiliyor.

Farklı konseptler için de kullanım zenginliği sunan Lapis Kavanozları, www.lav.com.tr adresinde ve LAV satış noktalarında.

LAV Lapis Tekli Kavanoz : 1,75TL