KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

LAV ile Yeni Bir Yıl, Yeni Bir Sen

Camın yenilikçi markası LAV, benzersiz ürünleriyle yeni yıla sevdikleriyle birlikte keyifli bir başlangıç yapmak isteyenlere ilham veriyor. Yılbaşına en çok yakışan altın, gümüş ve kırmızı dokunuşlarla zenginleşen sofralar LAV dokunuşuyla benzersiz bir şölen yaşatıyor.

Yeni yıl sofranıza şıklık katacak LAV ürünlerine, LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, zarafet dolu yılbaşı sofraları için altın, gümüş ve kırmızı detaylarıyla göz alan, birbirinden şık ürünler sunuyor. LAV koleksiyonunun sevilen ürünlerinden biri olan Venue su-şarap kadehi estetik tasarımı ve zengin renk seçeneğiyle davet sofralarına eşsiz bir dokunuş yapıyor. Hazırladığınız birbirinden lezzetli içeceklerin sunumu için kullanabileceğiniz Venue, her sofraya uyum sağlıyor.

Meşrubat bardakları arasında kendi imparatorluğunu ilan eden Empire ise geniş hacmi ve şık tasarımıyla her türlü içeceğin ikramı için kullanılabiliyor. Kategorisinde yer alan diğer bardaklara kıyasla oldukça büyük bir hacme sahip olduğu için şık, pratik ve ilham veren sunumlarda da keyifle kullanılabiliyor. Altın ışıltısı sayesinde Venue kadehlerle de son derece uyumlu olan ve iki farklı boyu bulunan Empire, yeni yıl heyecanına tat katıyor.

LAV Venue ve Empire renkli, ışıl ışıl bir yeni yıl sofrası hazırlamak ya da sevdiklerine şık bir armağan vermek isteyenleri tüm LAV satış noktalarında ve www.lav.com.tr adresinde bekliyor.

LV-EMP364 SB2687MZ- Tekli: 7.95 TL

LV-EMP368 SB2687AD – Tekli: 28.95 TL

Venue Silver Su-Şarap Kadehi - 6'lı paket: 62.50 TL

Venue Ruby Su-Şarap Kadehi -6'lı paket: 62.50 TL

Venue Gold Su-Şarap Kadehi -6'lı paket: 62.50 TL

 

Bilgi için:

Excel İletişim ve Algı Yönetimi

Kübra Kokalı, kubra.kokali@excel.com.tr, 0216 554 94 71