KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

LAV ile Yeniliğe Yer Açın.

Yeni bir cam, yeni bir heyecan

Özgün cam tasarımlarıyla sofraları renklendiren LAV’ın yeni kampanyası başladı. Muzip diliyle dikkat çeken reklam filmi, yeniliğin getirdiği olumlu enerjiyi ve hayatımıza kattığı pozitif etkiyi anlatıyor.

Sofra camı sektörünün önemli üreticilerinden LAV, marka bilinirliğini artırmak için kadınları yeniliğe davet eden yeni bir kampanyaya başladı. “Yeni bir cam yeni bir heyecan” mottosuyla hazırlanan kampanyanın reklam filmi, 7 Kasım itibariyle televizyonlarda yayınlanmaya başladı.

LAV olarak dünyadaki en büyük sofra camı üreticilerinden biri olduklarını belirten LAV Genel Müdürü Tuğrul Baran, “18 senedir Türkiye’de sofra camı üretiyoruz. Tüm dünyada en genç cam üreticisi olmakla beraber, dünyadaki en büyük 6 şirketten biriyiz. Çay setlerinden saklama kaplarına, meşrubat bardaklarından çorba kaselerine kadar her yıl 700 milyon adet sofra camı üretiyoruz. Şu anda 17 bin satış noktasında ürünlerimizi sunuyoruz.4-5 ay önce açılan sosyal medya hesabımızdan yaklaşık 70 bin kadın bizi takip ediyor” diye bilgi verdi.

LAV markasını anlatmak, kadınlarla samimi bir bağ kurmak, hayatlarında yeniliklere kucak açmalarını sağlamak için bir iletişim kampanyasına başladıklarını belirten Tuğrul Baran, cam kullanımına dair bilgileri de paylaştı: “Kadınların cam alışverişlerindeki en büyük motivasyonları yenilik ve heyecan arayışı. Çünkü, camda insanı mutlu eden bir şeyler var. Cam; sabah kahvaltısından akşam yemeğine, tek başına hazırlanan bir öğünden misafir sofrasına kadar kendine yer buluyor. Şeffaf ve sağlıklı bir malzeme olduğundan özellikle tercih ediliyor. Cam hayatımız içinde bu derece önemliyken evdeki eskimiş, çizilmiş cam ürünlerinin ne kadar eskirlerse eskisin, raflarda yerini koruduğunu görüyoruz. Biz de kampanyamızda bu noktadan yola çıktık. Reklam filmimizde yeniliğin getirdiği olumlu enerjiye, hayatımıza kattığı pozitif etkiye yer açmayı anlatıyoruz. ‘Yeni bir cam, yeni bir heyecan’ diyoruz, kadınları da yenilenmeye, monotonluktan kurtulmaya, yeniliğe yani LAV’a yer açmaya davet ediyoruz. Üstelik, cam ürünler, erişilebilir fiyatlarıyla yenilenmeyi kolaylaştırıyor”