KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

LAV’ın Birbirinden Renkli Meşrubat Bardaklarıyla Heyecan Veren Sofralar

Özgün tasarımıyla sofralara yenilik katan LAV, Ring ve Lune meşrubat bardaklarıyla birbirinden renkli sofralara imza atıyor. Farklı boyama teknikleri, renk çeşitleri ve modern tasarımıyla öne çıkan LAV’ın yenilikçi ürünleri, Kasım ayında sevdiklerinize renkli ve keyifli sofralar kurmanız için ilham veriyor.

Renkli ve enerjik sunumlar hazırlayacağınız LAV Ring ve Lune meşrubat bardaklarına LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr  internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, Kasım ayında sofraları renklendiriyor. Birbirinden renkli, enerjik ve modern tasarımlarıyla öne çıkan Ring ve Lune meşrubat bardakları, içecek sunumlarına doğal bir yaratıcılık katıyor. Farklı boyama tekniklerinin ve renk çeşitlerinin kullanıldığı seri, şık sofralarda ilham verici sunumlarıyle yerini alıyor. Kasım ayıyla beraber şehre dönüşü Ring ve Lune meşrubat bardaklarıyla süsleyeceğiniz rengarenk sofralarla kutlayabilirsiniz.

Şimdi LAV’ın renkli ve modern tasarımıyla cama hayat verdiği meşrubat bardaklarıyla birbirinden yenilikçi sofralar hazırlama zamanı!

LAV Ring - RNG363_PT068FC – 6’lı paket: 29,95 TL

LAV Lune - LUN337_OB008EC – 6’lı paket: 29,95 TL

 

Bilgi için Excel İletişim ve Algı Yönetimi;

Sinem Richards, sinem.richards@excel.com.tr

Özgün Uçan, ozgun.ucan@excel.com.tr

Fatma Arslantaş, fatma.arslantas@excel.com.tr