KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

LAV’dan Işıl Işıl Online Mağaza

Özgün tasarımlarıyla sofraları renklendiren LAV’ın online mağazası www.lav.com.tr açıldı. Sade ve kullanıcı dostu yapısıyla dikkat çeken online mağaza, LAV’ın zengin ürün gamını gözler önüne seriyor. Online mağaza aynı zamanda trendler konusunda tüketicileri bilgilendiriyor, kullanıcılarına ilham verecek öneriler aktarıyor.

Cezbedici ve sofistike ayrıntılarıyla ışık saçan LAV, ışığını dijital dünyaya da taşıdı ve online mağazasını www.lav.com.tradresinde açtı. Online mağaza LAV’ın zengin ürün gamını, kullanıcı dostu sistemi, basit ve ihtiyaçlara yönelik kategori yapısı ile sade ve yalın bir tasarımı bir araya getiriyor.

Online mağaza birbirinden şık LAV ürünlerini, bir tıkla sipariş edilebilecek bir konfor sunuyor. Farklı kampanyalarla tüketicilerin hayatlarına camın ışıltısını yansıtmayı, desenli ürünleriyle de renk katmayı amaçlıyor. Online mağazada mevcut kategorilere ek olarak 6 farklı kategori de bulunuyor: Özel günlere yönelik Fırsatlar, Çocuklar İçin, Outlet, Hediyelik, En Yeniler, Farklı Sunumlar kategorileri müşterilere keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Online mağaza; keyifli paylaşımları, hayata dair püf noktaları ve aktardığı trendler ile ziyaretçilere bambaşka bir online alışveriş tecrübesi sunuyor.