KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

LAV'dan Anneler Gününe Özel Her Zevke Uygun Tasarımlar


Özgün tasarımlarıyla sofraları renklendiren LAV, Anneler Günü’nde annelerini mutlu bir sabaha uyandırmak ve annesine özel bir hediye vermek isteyenlere birbirinden şık tasarımlar sunuyor. Hazırladığı özel koleksiyonuyla LAV; renkli, çiçekli ve romantik esintili çay setleriyle dokunduğu her şeyi güzelleştiren annelerin, Anneler Günü’nü kutluyor.

Anneler Günü’nde hem şık hem de farklı hediye alternatifleri arayanlar için LAV, her zevke uygun özel seçenekler sunuyor. Her zaman en iyisini hak eden anneler için özel bir koleksiyon hazırlayan LAV, baharın en güzel renklerini, zarif detaylarla yorumluyor. LAV’ın özel koleksiyonunda yenilik severler için tasarlanan Bahar, Rosy, Simre ve Dream Serileri ile sofralar adeta çiçek bahçelerine dönüşüyor. Sade desenlerin şıklığına inanları da unutmayan LAV’ın, Divan ve Troya Serileri de Anneler Günü’nün favorileri arasında.

Yenilikçi tasarım anlayışı ile şekil verdiği birbirinden şık ürünleriyle LAV, her annenin zevkine hitap eden özel serileriyle dikkat çekiyor.