KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

Okula Dönüş Heyecanını LAV ile Renklendirin!

*

Cama yenilik ve heyecan katan LAV, Eylül ayında çocukların okula dönüş heyecanına ortak oluyor! LAV Mia Karaf’la daha eğlenceli hale gelen süt ve içecek sunumları, uzun yaz tatili sonrası okula yeniden dönüşü keyifli hale getirmeye çalışan annelere de ilham veriyor.

İçecekleri eğlenceli sunumlara dönüştüren LAV Mia Karaf ve LAV’ın yenilikçi ürünlerine tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr  internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Yaz tatilinin bitmesi ve okul zilinin çalmasıyla birlikte minik kahramanların da okul heyecanı başlıyor. Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, annelerin ve çocukların bu telaşlı heyecanına ortak oluyor. LAV Mia Karaf, modern ve yalın tasarımı ile çocukları evde bekleyen eğlenceli, yaratıcı ve keyifli sunumlara ilham veriyor!

Çocukların sağlıklı içeceklerini okul dönüşü veya ara öğünlerinde yaratıcı fikirler ve LAV Mia Karaf ile daha eğlenceli ve keyifli sunumlara dönüştürmek çok kolay. Birkaç renkli pipet, karafların üzerine kolaylıkla yapıştırabilecek eğlenceli sticker’lar veya keyifli notlar ile yaratıcı sürprizlere dönüşen süt, taze meyve suyu gibi sağlıklı içeceklere çocuklar da bayılacak ve keyifle tüketecek. Sunumlarına yaratıcılık ve heyecan katarak farklılaştırmak isteyenler için modern ve yalın tasarımıyla ilham veren LAV Mia Karaf (0,25 litre) 4 TL satış fiyatıyla kullanıcılarıyla buluşuyor.

Bilgi için Excel İletişim ve Algı Yönetimi;

Sinem Richards, sinem.richards@excel.com.tr

Özgün Uçan, ozgun.ucan@excel.com.tr

Fatma Arslantaş, fatma.arslantas@excel.com.tr