KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

Ramazan sofralarında LAV ferahlığı


Özgün cam tasarımlarıyla yarattığı seçkin modellerle sofralara yeni bir renk getiren LAV, ramazan ayında kurulacak yaz sofralarında soğuk servis edilen lezzetler için eşsiz sunum önerileri getiriyor. LAV ürünlerinin farklı kullanımlara imkan sağlayan tasarımları, tüm aile fertlerini ve sevilen yakınları bir araya getiren ramazan ayında sofraları zenginleştirecek.

 

Aileleri ve sevenleri bir araya getiren,  bin bir özen ve hünerle hazırlanan iftar sofraları, LAV ürünleriyle ilham vermeye devam ediyor. Özellikle yaz ramazan sofralarının vazgeçilmezi soğuk çorbalar, ismini ayın berrak ve saf halinden alan Moon Kaselerde bambaşka bir tatlara bürünüyor. Dar kaide üzerinde genişleyerek yükselen ve yuvarlak hatlarla son halini alan Moon Kase, kulplu tasarımı ile çorba sunumlarınıza farklılık getirecek, konuklarınızı hem sofraya hem de görsel bir şölene davet edecek.

 

Mutluluğun, huzurun, paylaşımın çok derin olduğu Ramazan sofralarına LAV Derin serisi yakışır. Derin meşrubat bardağının net ve keskin hatları, ilgiyi formun simetrisine odaklıyor ve sunumlarınıza ayrı bir estetik katıyor. İki farklı boyuyla sunumlarınıza  ilham katan Derin Meşrubat bardağı ile şerbet, limonata, meyva suyu gibi renkli içecekleriniz camın parlaklığıyla birleşerek yaz esintisini sofranıza taşıyacak. Soğuk içeceklerinize son dokunuş olarak ekleyeceğiniz buz ve renkli çiçeklerle misafirlerinize tatil hissi ve ferahlığı yaşatabilirsiniz.

 

İftar sofranızı serinletmek için birbirinden renkli ve zengin yaz meyvalarından hazırlayacağınız hoşaflar, aynı seriye ait Derin kaselerde artık daha şık ve modern.  Sevdiklerinizle birlikte olduğunuz iftar akşamlarını serinletecek hoşaflar, LAV Derin çorba kasesinde sunum şıklığı ile masanızda tüm gözleri üzerine çekecek.

 

Ramazan ayında kalabalıklaşan sıcak yaz sofralarını soğuk meşrubatlar ve içecekler ferahlatıyor. İlham verici tasarımlarıyla sofranıza yenilik katan LAV Ayran Bardağım,  ayranın yanı sıra soğuk meşrubat ve içeceklere de yeni bir anlayış getiriyor. Eski ayran maşrapasından ilham alarak tasarlanan LAV Ayran Bardağım, sade ya da serinletici etkisi nedeniyle otlu olarak sunabileceğiniz ayranı camın sağlığıyla buluşturuyor. Geleneksel Türk sofralarının yemeklerdeki vazgeçilmez eşlikçisi ayran, LAV Ayran Bardağım’ın dolu dolu görünümüyle konuklarınızdan tam not alacak.