KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

Sıcak içeceklere zarif tasarım LAV Ada Kupa Bardağı

Özgün tasarımlarıyla LAV, sofralara yenilik katmaya devam ediyor. Modern ve genç hatlarıyla fark yaratan LAV Ada Kupa Bardakları, özellikle kış aylarında sıcak ikramlara farklı bir lezzet ve estetik katıyor. Tasarım ve işlevselliği zarif bir şekilde buluşturan LAV Ada Kupa Bardakları, sadeliği ile de günlük yaşantının şık bir parçası olarak ön plana çıkıyor.

Kış aylarında soğuk havanın yüzünü iyice göstermesiyle, içimizi ısıtacak sıcacık içecekler günlük hayatımızın kurtarıcıları olarak karşımıza çıkıyor. Modern ve yenilikçi tasarımlarıyla camda yeniliğin adresi LAV, Ada Kupa Bardaklarıyla sıcak içeceklerin sunumunu da sil baştan yeniliyor. Sadeliği ile ön plana çıkan LAV Ada Kupa Bardakları, çay, kahve, sütlü kahve ya da ıhlamur, adaçayı gibi sıcak içeceklere camın sağlığını ve şeffaflığını da katıyor.

Kış Aylarının Yeni Yıldızı LAV Ada Kupa Bardağı

Modern ve genç hatlarıyla ön plana çıkan LAV Ada Kupa Bardakları, kulplu tasarımıyla hem soğuk hem sıcak içecekler için konforlu bir kullanım sağlıyor. LAV Ada Kupa Bardakları, sıcak dost sohbetlerine ve molalarına şık bir eşlikçi olmasıyla da dikkat çekiyor.

LAV Ada Kupa Bardağı ve birçok yenilikçi LAV tasarımına tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr adresinden ulaşılabilir.