KATEGORİYE
GÖRE SIRALA
SERİYE
GÖRE SIRALA

Yeni Yılda LAV ile Hayatınıza Renk Katın

Aralık ayı, hem kışın hem de yeni yılın müjdecisi. Camın yenilikçi markası LAV’ın renkli ve zengin ürün yelpazesi, kışı ve 2018’i renkli karşılamak isteyenler için ilham veriyor. LAV’ın günün her saatinde sofralara renk katacak, ikramları daha da lezzetli kılan, sunumlara estetik katan modern ve renkli tasarımları, yeni yıl sofralarına da yenilik, heyecan ve renk getiriyor.

LAV’ın hayatınıza renk katacak özgün tasarımları www.lav.com.tr internet mağazasından da satın alınabiliyor.

Cama yeni bir heyecan katan LAV, yeni yılı da birbirinden renkli ürünleriyle karşılıyor. Modern ve şık tasarımlarının yanı sıra küçük ve yaratıcı dokunuşlarla ilham verici sunumlara dönüşebilen ürünleriyle LAV, yeni yıla renkli bir başlangıç yapmak isteyenleri yenilikçi ve renkli dünyasına davet ediyor.

Renkli meşrubat bardakları, tatlı servisleri, ayaklı bardakları ve kaseleriyle mutfaktan sofraya, evin her yerine yepyeni bir yorum ve estetik katan LAV tasarımları, camın doğallığını ve sadeliğini renkle buluşturarak, yeni yıl ruhunu ve coşkusunu tüm bir yıla yayıyor. Yılın her günü, günün her saati hayatına renk katmak isteyenler, LAV’ın heyecanlı ve renkli dünyasında buluşuyor.

LAV’ın rengarenk ürünlerine tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.